Jsme na Doniu!

www.donio.cz/horemdolem

Začátkem dubna jsme na Facebooku sdíleli, že se něco chystá. Zajímá vás, co by to tak v době covidů a pandemií mohlo být? Jo, další ročník Horem Dolem!

S přípravami jsme začali už po Vánocích, vymýšleli jsme program, oslovovali účinkující a hlavně: vytvořili jsme projekt na platformě Donio, díky kterému by pro nás mohly být přípravy a průběh festivalu o něco jednodušší. Nebudeme chodit kolem horké kaše, takový festival není jen pivo a pohoda, ale také kupa výdajů. Sice nás každý rok finančně podporuje obec, provodovský UnArt i spousta sponzorů a my si jejich podpory moc vážíme, ale výdaje nám občas přerůstaly přes hlavu a nedařilo se nám dostat z mínusových čísel. Celý festival pořádáme od začátku pro radost a nechceme na něm nijak vydělávat, ale rádi bychom si po zaplacení faktur něco schovali na další ročníky.

Připravili jsme tedy projekt, který nám může pomoci udělat festival o něco lepší. Rádi bychom festival uspořádali bez vstupného a tím jej přiblížili více návštěvníkům. I proto budeme potřebovat Vaši pomoc už teď.

Na www.donio.cz/horemdolem jsme připravili odměny, jejichž zakoupením nám pomůžete Horem Dolem uspořádat a trochu vylepšit. Kromě merche (trička, plátěnky, placky) tam najdete i zážitky, třeba hledání pokladu v provodovských lesích a mnoho dalšího.

A co se stane, kdybychom kvůli epidemiologickým opatřením nemohli festival uspořádat?

Založili jsme transparentní účet, na kterém všechny finance počkají do příštího roku. Věříme, že začátkem července už bude situace pro malé festivaly příznivá, ale samozřejmě počítáme s každým scénářem. Všechny zakoupené odměny rozešleme a ty nehmotné můžete případně zažít příští rok.

Budeme moc rádi, když se náš projekt rozhodnete podpořit a těšíme se, že Vás 3. a 4. července uvidíme na Horem Dolem 2021!